توی زندگی ام بخت های بزرگی به سراغم اومده ،به قول قدیمی ها که می گند اقبال فقط یه بار در خونه ادم رو می زنه ولی برای من این بیش از یه بار اتفاق افتاده ، نمی دونم شاید بخاطر این اه که هنوز خدا منو دوست داره .پیشامد های بد خیلی زود تبدیل به خوب می شن و نتیجه اشتباهات و خطا هام رو خیلی زود می بینم ، نه اونقدر که حسابشون به قیامت بمونه و این بزرگترین اقبالی که می تونم داشته باشم ، شاید این همون بهشت و دوزخی باشه که تو این دنیاست .

/ 9 نظر / 11 بازدید
مسافر و نينی شاد

سلام ..چقدر خوبه خدا دوست داره..بیشتر هر چیزی تو دنیا به ادم ارامش میده....نه؟

يک دوست

روش نوین تبلیغات اینترنتی سایت یا بلاگ خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید. http://words.pixels.ir

مهدی

خدا همه رو دوست داره.... ولی تو بيشتر از دیگران يادش می کنی... شاکری....و اين ....!!

يه آشنا

آره...اون هميشه کسانی رو که از ته دل دوستش دارن و تو تنهايی هاشون يادش می کنن رو دوست داره و تو هم يکی از اونايی...

رضا کاظمی

حالا دلمان که ميگيرد و اگر روزمرگی ها امانمان دهد ميفهميم که خدا بزرگ است.بزرگتر از تنهايی هايش...اگر روزمرگی ها امانمان دهد... ياحق.عزت زياد. ۱-۶-۸۵ تهران لعنتی (!)

پرنيان ماه

من هم توی زندگيم شانسهای بزرگی نصيبم شده که اونقدر برام مهمن که هر لحظه که يادشون می افتم سرم رو روی زمين ميزارم و خدا را شکر می کنم . در هر شرايط و مکانی که باشم اون لحظه ای که به کمک احتياج دارم هنوز از خدا نخواسته شخصی مامور کمک به من ميشه و من خدا رو لحظه به لحظه دارم حس می کنم .. راستش فکر نمی کردم اینقدر پر کار شده باشی چون من این هفته به وبلاگ خودم هم سر نزدم شاد و پیروز باشی

پرنيان ماه

راستش من همين الآن يک نوشته ای در مورد همين مطلبت نوشتم که اتفاقاْ ارسال هم شد اما حالا اثری ازش نيست عيبی نداره چون زياد هم مهم نبود .. من فکر نمی کردم اينقدر پر کار شده باشي..

ژاله

تمام تکلم رفتن بسته به بوی باد و بلوغ مهتاب است که آن نیز همیشه از روزن انتظارو تخالف زمزمه جاریست با این همه ،اقوال روشن بادها خبر از بغض تندری ناسروده می آورند. حوصله کن حیات بی دلیل رفتن ها ،حوصله کن ! سربه سرم نگذار گمان شبانه، سفره ی دل مرا در باد ، کسی گشوده نخواهد یافت. من خواب یک ستاره ی صبور زیر بالش ابرهای راحله دیده ام . یا باد می آید و آسمان را خواهد رفت ، یا شاید کرامتی شد و باران آمد. به روزم